VTEM skitter

: Architektoniczne płyty betonowe

Dekoracyjne płyty betonowe

Wieloletnia praca i doświadczenie (firma Tralbet istnieje od 1989r.) w produkcji elementów betonowych, pozwoliły naszej firmie uruchomić nowy dział produkcji.

Nasza oferta to wytwarzanie i bezpośrednia sprzedaż w firmie (istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej) betonowych płyt architektonicznych w różnych kolorach, wzorach i wymiarach

Płyty betonowe wykonane są z naturalnych, przyjaznych środowisku materiałów. Nie zawierają żadnych środków chemicznych. Pozbawione są  więc jakichkolwiek czynników mogących powodować alergie. Posiadają porowatą powierzchnię, nie blakną, nie pylą.

 

 

 dekoracyjne plyty betonowe

Betonowe płyty dekoracyjne


Betonowe płyty są obecnie modnym elementem wykończenia wnętrz i nie tylko. Nowoczesne przestrzenie wykończone płytami betonowymi nadają im indywidualny i niepowtarzalny charakter. Zastosowanie różnych kolorów i wymiarów daje ogromne możliwości aranżacyjne. Stwarza to możliwość zastosowania dodatków w dowolnym stylu. Dobrze prezentują się zarówno z ciepłym drewnem, jak i surowym metalem, chromoniklem.

Płyty są wykonane z mieszanki betonowej, pozwalającej na szczelne otulenie stosowanej przez nas polskiej siatki zbrojeniowej. Dodatkowo nasze płyty są wzmacniane domieszką specjalnego drobnego ostrego kamienia bazaltowego. Do produkcji stosujemy cement najwyższej I klasy. Dlatego też nasze płyty to produkt trwały, nadający się do wnętrza domów, ale również jako zewnętrzny materiał elewacyjny. Dobrze prezentują się także jako pokrycie powierzchni podłogowych.

Z naszych płyt można też układać wzory mozaikowe, łączyć kolory i wymiary. Każde wnętrze można zaaranżować w taki sposób, że będzie ono wyjątkowe, niepowtarzalne, tylko nasze. Modne obecnie pokrywanie jednej ze ścian pomieszczenia w innym kolorze niż pozostałe, nie eliminuje płyt betonowych.

 

 

KOLORY PŁYT BETONOWYCH


W ofercie płyt betonowych posiadamy następujące kolory: szara biel, beton naturalny, grafit, antracyt, zieleń miętowa, piaskowy, róż indyjski.

Płyty w kolorze zieleni miętowej to absolutna nowość na rynku.

Wykonujemy także płyty z motywem kwiatowym oraz linii falistej.

 

 

szara biel beton naturalny grafit zielona mięta
dekoracyjne łyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe
dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe;
Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe

 

antracyt piaskowy róż indyjski
03antracyt1 Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe
03antracyt1; Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe
03antracyt1 Dekoracyjne płyty betonowe Dekoracyjne płyty betonowe

 

ZDOBIENIA PŁYT BETONOWYCH


Płyty z motywem kwiatowym

  płyty betonowe   płyty betonowe płyty betonowe

 Tekstura grzebienia

  płyty betonowe   płyty betonowe płyty betonowe

 

KOMPOZYCJE PŁYT BETONOWYCH


 

  kompozycja płyt betonowych   kompozycja płyt betonowych   kompozycja płyt betonowych
  kompozycja płyt betonowych   kompozycja płyt betonowych   kompozycja płyt betonowych

 

INFORMACJE TECHNICZNO – MONTAŻOWE


Płyty posiadają dokładność krawędziową i kątową. Precyzja wykonania, równość, sztywność i twardość produktu to zasługa ręcznego wytwarzania każdej sztuki. Dokładność wykonania płyt umożliwia łatwy i bezproblemowy montaż, oczywiście na wcześniej przygotowanej odpowiednio powierzchni. Wszystkie płyty można układać z zastosowaniem fug lub bezfugowo. Można także stosować różnego rodzaju przekładki, listwy aluminiowe, śruby, kotwy itp.

Można w nich wiercić (nie używać udaru), przycinać (na sucho). Naroża można wykonywać na zakładkę lub fazować pod odpowiednim kątem. Można je ciąć na mniejsze potrzebne fragmenty w dowolnych wymiarach. Płyty łączymy z podłożem (ścianą, posadzką) za pomocą dostępnych na rynku odpowiednich klei do betonu.

 

ZABEZPIECZENIE PŁYT PRZED DZIAŁANIEM CZYNNIKÓW ZEWNĘTRZNYCH

Zastosowanie odpowiednich impregnatów (informacje w dobrych sklepach budowlanych) zabezpiecza płyty przed zabrudzeniami i pochłanianiem wilgoci. Impregnat pozwala utrzymać płyty w czystości, gwarantuje zmywalność. Istnieją impregnaty np. SARSIL KAMIEŃ (silikonowy środek do wodoodpornej impregnacji kamieni i sztukaterii betonowych), które absolutnie nie zmieniają koloru płyty, inne mogą je lekko przyciemniać.

Wszystkie płyty można w razie potrzeby przemalować wałkiem odpowiednią farbą do betonu. Uzyskamy wówczas nowy wystrój, nowy charakter pomieszczenia

 

WYMIARY, WAGA I POWIERZCHNIA PŁYT BETONOWYCH


Standardowa plyta 80x60
Duża płyta 120x65
 wymiary plyt betonowych  wymiary plyt betonowych

 

Płyty w oferowanych kolorach ze wzorem tylko w wymiarach 120 x 60 cm.

Zastosowanie płyty o wymiarze 120 x 65 cm pozwala na ułożenie w większości mieszkań

4 płyt w układzie poziomym (4 x 65 cm = 260 cm), bez docinania dodatkowego paska u góry.

W ofercie posiadamy płyty betonowe w następujących kolorach: biały beż, beton naturalny, grafit, antracyt, zieleń mięty, piaskowy, róż indyjski.

 

Ceny płyt betonowych - wycena indywidualna


 

 Oprócz płyt betonowych mamy także w swojej ofercie:

Stoły betonowe


Wymiary: 140x75x76cm

Stoły betonowe z elementami drewna (do zastosowania wewnątrz budynków) o wymiarach: 140x80x76 cm. Możliwość uzyskania drewna zarówno w jasnych jak i ciemnych odcieniach brązu. Doskonale współgrają z meblami tradycyjnymi, wykonanymi z drewna.

Nogi stołów są wykonane z metalu. Możliwość zamówienia kolorów widocznych na zdjęciach.

Produkty betonowe mają zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i na zewnątrz, w ogrodzie, na tarasie, balkonie.

Możliwość aranżacji wnętrz czy też otoczenia z zastosowaniem naszych wyrobów daje nieograniczone możliwości podkreślenia Państwa indywidualności. Daje też ogromne pole wyobraźni.


Nasze wyroby są bardzo trwałe, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Trudność i technika montażu podobna jak przy kładzeniu płytek ceramicznych.


UWAGI

W celu uniknięcia możliwości sprzedaży płyt pod naszym logiem przez innych producentów, informujemy, że nasza firma prowadzi tylko sprzedaż bezpośrednią (firma – klient) bez pośredników i punktów sprzedaży.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz